Hakkımızda

Hakkımızda

Saryap inşaat olarak,bilgi birikim ve tecrübelerimizden hareketle ,insana doğaya ve çevreye duyduğumuz saygıyla,yapı sektöründe yeni,farklı,ayrıcalıklı “rüya gibi” projeler inşa etmeye devam ediyoruz.yatırım değeri yüksek,kaliteli,nitelikli,ferah ve yaşanılabilir projeler üretmek için gece-gündüz çalışmaktan yılmıyoruz. Bu prensiple, tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi ,bölgemize şehrimize ve ülkemize,modern farklı ayrıcalıklı yaşam alanları inşa etmenin gayreti içerisinde yürütüyoruz. Saryap,kıbrıs’ta inşaat anlayışını ve sıradanlığını kökten değiştirme fikriyle,farklı,insana dokunan,doğaya saygılı,çevreye uyumluprojesiyle kıbrıs ekonomisine katma değer,insan yaşamına da artı değer sağlamaktadır.bu anlayış ve uygulamayla da model alınan bir şirket konumuna gelmiştir. Türkiye’de ve dünyanın çeşitli şehirlerinde gerçekleştirdiği projelerle saryap inşaat 25 yıllık tecrübeyle markalı projelerin öncüsü olmaya devam edecektir.bu azim ve kararlılıkla Saryap,’ın edelweiss projesiyle iskele bölgesinin çehresini değiştireceğine inancımız tamdır.

Ödüller

Edelweiss

2016 "yılın en prestijli projesi" ödülü sahibi

Edelweiss

Edelweiss projesi 60 dönüm arazi üzerine kurulu,stüdyo,1+1,2+1 ve penthouse daire tipli 1000 konutluk projedir. Toplam iki bloktan oluşmaktadır. 1. Blok tamamlanıp kullanıma açılmıştır. 2. Blok inşa aşamasındadır. 2021 yılında kullanıma açılması planlanmaktadır. Edelweiss, 4bin m2 büyüklüğünde kıbrısın en büyük havuzuna sahiptir.

Gassabo & Sherlock

Gassabo Steakhouse & Ocakbaşı yaz mevsiminde Gassabo restoran önü havuzbaşında, kış mevsiminde kapalı mekanda canlı müzik eşliğinde akşam yemeği hizmeti vermektedir. Gassabo Restorant, toplu yemek organizasyonları düzenlemeye uygundur. Sherlock English Pub konserler, düğünler, doğum günü kutlamaları, vip etkinlikler düzenlemeye uygundur.

Havuzlarımız

Edelweiss Resort içerisinde, bir adet relax pool (900m2), bir adet Kıbrısın en büyük havuzu (4000m2), 2 çocuk havuzu bulunmaktadır.